ENRU

Новини


Нагальні і надзвичайно необхідні справи, які ми реалізували завдяки небайдужості та допомозі благодійників


Реквізити фонду для благодійних внесків

Шановні благодійники!

Останнім часом в мережі Інтернет мають місце випадки використання шахраями реквізитів благодійних організацій для злочинного заволодіння благодійними внесками.

З метою уникнення подібних неприємних ситуацій, повідомляємо, що Благодійний фонд «Країна здорових дітей» не використовує для благодійних внесків карткових рахунків (банківських карток), в тому числі – банківські картки будь-яких фізичних осіб. Всі благодійні внески на адресу фонду та допомога діточкам здійснюється виключно через банківський рахунок фонду.

Для здійснення благодійних внесків, просимо використовувати наступні реквізити:

Благодійні внески у гривні

Валюта: UAH

Валюта: UAH

Одержувач платежу:

Найменування організації:
БО БФ КРАЇНА ЗДОРОВИХ ДІТЕЙ

Код отримувача:

42086441

Рахунок отримувача у форматі IBAN:

UA553052990000026009030124392

Назва банку:

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Фонд надав допомогу для лікування близнюків

Іноді так трапляється, що в сім'ях одночасно двоє дітей потребує реабілітації. Саме завдяки небайдужим благодійникам фонд має можливість фінансувати проходження реабілітації в приватних реабілітаційних центрах двох дітей одночасно. 

Після проходження реабілітації батьки, відзначають помітний прогрес у розвитку дітей і передають безліч слів подяки людям, які фінансують фонд!

Card Image
Card Image
Card Image

Сприяння в оздоровлені та реабілітації захворювань – важливий напрямок діяльності фонду

Постійним та важливим напрямком діяльності фонду є фінансування оздоровлення та забезпечення витрат на реабілітацію захворювань діточок.

На адресу Фонду постійно надходять листи вдячності від батьків діточок за участь в оздоровлені та реабілітації. Фінансування вказаного напрямку діяльності фонду є можливим виключно завдячуючи посильній фінансовій допомозі зі сторони небайдужих добродіїв. 

Разом з тим, немає кращої для Фонду дяки, ніж подолання недугів діточок та чарівні посмішки на їх обличчях.

Card Image
Card Image
Card Image
Card Image
Card Image

Допомога діточкам, хворим на цукровий діабет

На жаль, у дорослих та діточок існують патологічні хвороби, які як правило, неможливо вилікувати. Саме однією з таких хвороб є цукровий діабет, лікування якого потребує постійних ін’єкцій ліків – інсуліну. Сучасна медицина для здійснення таких процедур використовує інсулінові помпи, які дозволяють запрограмовано здійснювати індивідуальну терапію, що  в свою чергу, суттєво спрощує життя хворого. В окремих випадках такі прилади просто не замінимі.

Не зважаючи на значну вартість таких приладів, виходячи з фінансових можливостей, з початку діяльності за зверненням батьків хворих діточок БФ «Країна здорових дітей» вже передано 8 інсулінових помп та витратних матеріалів до них.    

Будьмо небайдужими до здоров’я наших діток!


Діяльність Фонду нагороджено подякою

Днями на адресу БФ «Країна Здорових Дітей» надійшли теплі слова подяки від Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України.

Завдячуючи небайдужим людям, Фондом протягом березня-квітня поточного року забезпечено Інститут необхідним медичним обладнанням та препаратами, загальною вартістю близько 150 тисяч гривень.   

Слід зазначити, що ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України» — є провідною науково-дослідною установою в державі у галузі охорони здоров’я матері і дитини з 1929 року.

В багатопрофільних дитячих клініках Інституту лікуються хворі діти молодшого та старшого віку з патологією органів травлення, бронхо-легеневої, серцево-судинної та нервової систем, з алергічними захворюваннями, з хворобами сполучної тканини, а також діти з різною соматичною патологією з екологічно небезпечних за радіаційним та техногенним забрудненням регіонів.

Сподіваємось, наша з Вами допомога ефективно сприятиме лікуванню діточок, які потребують невідкладної медичної допомоги і в подальшому!


Фонд надав допомогу для лікування діточок

Card Image
Card Image
Card Image
Card Image

Турбота про здоров’я дітей є основним завданням діяльності фонду. 

Нічого не може бути кращим, ані ж здоров’я наших діточок та їх щасливі посмішки. Останнім часом фонд надав допомогу для лікування, оздоровлення та реабілітації – Івану, Юлії, Ярославі та Владиславу.

Сподіваємось, своєчасна допомога сприятиме їх швидкому одужанню!


Допомога медичним закладам

Завдячуючи посильній допомозі добродійників, фондом було придбано та передано закладам охорони здоров’я нагально необхідне медичне обладнання для лікування діточок. 

Зокрема, Фонд забезпечив Інститут травматології та ортопедії НАМН України сучасним операційним столом, передав медичну каталку – стретчер Golem Eme для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії та операційну лампу Київській міській клінічній лікарні. 

Сподіваємось, зазначене сучасне обладнання дасть змогу більш якісно надавати кваліфіковану та ефективну медичну допомогу!

Card Image
Card Image
Card Image

Центр дитячої кардіології і кардіохірургії

На початку лютого поточного року Благодійним фондом «Країна Здорових Дітей» передано Центру дитячої кардіології та кардіохірургії вкрай необхідне для лікування діточок обладнання  - дефібрилятор-монітор з кардіостимулятором Mindray BeneHeard D3. Апарат забезпечує тестування в реальному часі та дозволяє виявляти ознаки ішемічної хвороби серця, які можуть призвести до фатальних порушень ритму. Саме таке обладнання допомагає рятувати пацієнтів від зупинки серця.

Сподіваємось, що наша допомога дозволить максимально ефективно проводити діагностування та лікування небезпечних захворювань Центром дитячої кардіології та кардіохірургії.

Піклування про здоров’я дітей – це основні завдання діяльності фонду.

Джерело